444 40 09
« Geri Dön

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli'de Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Barış Altıntaş, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ile birlikte Nazillili muhtarlarla bir araya geldi.
Haber Tarihi: 17 Eylül 2020 Perşembe

Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Barış Altıntaş, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ile birlikte Nazillili muhtarlarla bir araya geldi. Mahallelerin taleplerinin ilk ağızdan dinlendiği toplantıda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkanvekili Altıntaş, Aydın'ın dört bir tarafında muhtarlarla bir araya gelmeye devam edeceklerini ifade etti.

Nazilli'nin merkez mahalleri olan Cumhuriyet, Çapahasan, Dumlupınar, İstiklal, Turan, Muammer Aksoy, Sümer, Şirinevler, Yeni Sanayi ve Yeşilyurt mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda mahallelerin talepleri dinlendi.

Toplantıda muhtarlara Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Nazilli'de yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verilirken mahalle muhtarlarının istek ve talepleri de yatırım planına alınmak üzere tek tek not edildi. Nazillili muhtarlar, hem yapılan hizmetlerden dolayı hem de toplantı nedeniyle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti.

Mahallelerde yapılacak olan yatırımlara mahalle muhtarlarının ve vatandaşların talepleri doğrultusunda yapıldığının altını çizen Başkanvekili Altıntaş, Aydın'ın her ilçesinde muhtarlarla bir araya gelmeye devam edeceklerini belirtti.