444 40 09
« Geri Dön

Başkan Özlem Çerçioğlu AKP Yönetimini Ağırladı

Adalet Kalkınma Partisi yeni İl Yönetimi M. Sadık Atay başkanlığında, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu makamında ziyaret etti.
Haber Tarihi: 1 Haziran 2009 Pazartesi

25 kişiden oluşan AKP İl Yönetim Kurulu üyelerini Encümen Salonu’nda kabul eden Başkan Çerçioğlu, yeni yönetime görevlerinde başarılar dilerken şunları söyledi: 
“Yeni seçilen arkadaşları tebrik ediyorum. Aydın’a ve partinize hayırlı olmasını diliyorum. Ortak akıl ile parti farkı gözetmeksizin birlikte güzel çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Sonuçta Aydın hepimizin kentidir.” 
AKP İl Başkanı M.Sadık Atay, yeni belediye binasının durumunu sorduğunda Başkan Çerçioğlu, “İlk olarak 15 kat üzerinden proje hazırlığı içindeyiz. Proje çizildikten sonra Belediye Meclis Üyelerimizle paylaşacağız. Meclis üyesi arkadaşlarımızla da fikir birliğine vardıktan sonra İller Bankası’na müracaat etmeyi düşünüyoruz. Yeni Belediye Sarayı’nın ‘akıllı bina’ olmasını istiyoruz.” dedi. 
Toplantıya daha sonra AKP eski Milletvekili Semiha Öyüş de katılarak, Başkan Özlem Çerçioğlu’na görevinde başarılar diledi.