04.11.2013 Tarihli Belediye Meclisi Kararları

1. Belediye Meclisinin 10/10/2013 tarihli Ekim Ayi Meclis Toplantisinin II. Birlesimine ait zabit özetinin okunan haliyle kabulüne toplantiya katilan üyelerin oybirligiyle karar verildi.

2. Belediyemizin 2014 Yili Gelir Ücret Tarifesinin Meclis Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesine oybirligi ile karar verildi

3. Belediyemizin 2014 Yili Performans Programinin Meclis Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesine oybirligi ile karar verildi

4. Belediyemizin 2014 Yili Analitik Bütçesinin Meclis Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesine oybirligi ile karar verildi.


5. Sehrimiz imar planina yapilan itirazlar ve plan tadilat tekliflerinin incelenmek üzere Meclis Imar Komisyonuna havale edilmesine toplantiya katilan üyelerin oybirligiyle karar verildi.

6. Aydin Merkez Cuma Mahallesi tapunun, 206 ada, 41 parselde kayitli imar planinda konut alaninda kalan 415.21 m2 yüz ölçümlü parselde 1.04 m2'ye tekabül eden 104/41521 payli belediye hissesinin emlak beyan degerinin altinda kalmamak üzere kiymet takdir komisyonunca yapilacak kiymet takdirine göre satisi hususunun incelenmek üzere Meclis Imar ve Meclis Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesine toplantiya katilan üyelerin oybirligiyle karar verildi.

7. 22.02.2007/26442 Sayili Resmi Gazetede yayinlanan Belediye ve Bagli Kuruluslari ile Mahalli Idare Birlikleri Norm Kadro ilke ve Standartlarina Dair Yönetmelik geregi hazirlanan III sayili Dolu Memur Kadro Degisikligi cetvelinin tasdikine toplantiya katilan üyelerin oybirligiyle karar verildi.

8. 5393 sayili Kanunun 49. maddesinin 2 nci fikrasinda “Birim Müdürlügü ve Üst Yönetici Kadrolarina yapilan atamalar ilk toplantida meclisin bilgisine sunulur” denildiginden halen Belediyemizde 657 Sayili Devlet Memurlari Kanununa tabi Memur Kadrosunda görev yapmakta olan Hakan GENÇ’in Zabita Müdürlügü’ne vekâleten atanmasi Meclisin bilgisine sunuldu.

9. Ilimizde yasayan maddi imkâni olmayan, sosyal durumu zayif fakir ve muhtaç vatandaslarin nikâhlarinin toplu halde kiyilabilmesi için Toplu Nikâh söleni düzenlenmesi ve masraflarin belediye bütçesinden karsilanmasi hususunun incelenmek üzere Meclis Egitim Kültür Sanat ve Turizm Komisyonuna ve Meclis Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesine toplantiya katilan üyelerin oybirligiyle karar verildi.

10. AY-BE Iktisadi Isletmesi Bünyesinde faaliyet gösterecek olan Ismet Sezgin Parki Kültür Sokagi Sanat Kafe ile Ata Parkinda bulunan kafede satisa sunulacak olan yeni ürünlerin satis fiyatlarinin belirlenmesi hususunun incelenmek üzere Meclis Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesine toplantiya katilan üyelerin oybirligiyle karar verildi.

|