BAŞKAN ÇERÇİOĞLU ÇOCUKLARIN BAYRAMINA ORTAK OLDU

Aydın Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çeşitli programlar hazırladı.
Haber Tarihi: 22.04.2017
|

Atatürk Kent Meydanında 22-23-24 Nisan boyunca düzenlenecek şenliklerde, çocukların doyasıya eğlenmeleri için aktiviteler gerçekleştiriliyor.

Şenliklerin ilk günüde çocuklarla buluşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu çocuklar sevgi gösterileri ve alkışlarla karşıladı. Başkan Çerçioğlu geleceğin teminatı olan çocukların bayram sevinçlerine ortak olurken, miniklerin fotoğraf isteğini kırmayarak bol bol fotoğraf çekildi.

ÇOCUKLARDAN BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Atatürk Kent Meydanında gönüllerince eğlenen Çocuklar, Atatürk’ün kendilerine armağan ettiği bayramı coşkuyla kutlamalarını sağlayan Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti.  

23 Nisan’ı ilk defa böyle keyifle ve gönüllerince kutladıklarını belirten çocuklar, “Atatürk Kent Meydanı’nda kurulan oyun grupları ve sahnelenen dans gösterileriyle unutamayacağımız bir bayram geçirip, gönlümüzce eğleniyoruz. Ayrıca çok sevdiğimiz Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun, bayramımıza ortak olmasından dolayı çok mutlu olduk. Kendisine teşekkür ediyoruz” diyerek duygularını ifade ettiler.

“HAYALLERİNİ RENKLENDİR” SERGİSİ

Şenliklerin ilk gününde Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde, öğrencilerin yıl boyunca yaptığı çalışmalardan oluşan “Hayallerini Renklendir” adlı resim sergisi sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği sergi 22-24 Nisan tarihleri arasında ziyaretçilerine açık olacak.          

|