CHP’Lİ GENÇLERDEN ÇERÇİOĞLU’NA ZİYARET “ÇERÇİOĞLU GENÇLİĞİN SESİ OLMUŞTUR”

CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz Tilki ve yönetim kurulu üyeleri Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.
Haber Tarihi: 28.12.2017
|

Tilki, Başkan Çerçioğlu’nu ziyaret etmekten dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Sayın Başkanımız Özlem Çerçioğlu her zaman gençlerin yanında olmuştur. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmamıştır. Sosyal belediyeciliği ve başarılı çalışmaları Türkiye çapında örnek olan Büyükşehir belediye başkanımızla gururu duyuyoruz.  Bize de tecrübelerini aktardığı için çok teşekkür ederiz” dedi.

“GENÇLERİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Başkan Çerçioğlu ise CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz Tilki ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek her zaman gençlerin yanında olduğunu bundan sonra da her zaman gençliğin sesi olamaya devam edeceğini belirtti. Çerçioğlu gençlerin fotoğraf isteğini kırmayarak tek tek fotoğraf çekildi.

İNCİRLİOVA VE YENİPAZAR YÖNETİMİNDEN ZİYARET

CHP İncirliova İlçe Başkanı Aytekin Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri ile CHP Yenipazar İlçe Başkanı Sergül Duransoy ve yönetim kurulu üyeleri Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.

Kaya ve Duransoy yeni seçilen yönetimleri ile birlikte bir tanışma ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek kendilerini hiç bir zaman kırmayan ve yalnız bırakmayan Başkan Çerçioğlu’na teşekkür ettiler.Yapılan ziyaret nedeniyle her iki ilçenin başkan ve yönetimine teşekkür eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yapılacak olan çalışmalarda başarılar diledi.

|